106
1. Irvin Portugal (Sr, Robbinsville,)
2. Cody Shields (Jr, South Stanly, SQ-2)
3. Nick Dagget (Fr, Chatham Central, 3)
4. Jacob Houge (Fr, Mt Airy, 4)
5T. Tate Plyler (Fr, Albemarle, SQ)
5T. Jake Blevins (Fr, Alleghany, SQ)
113
1. David Guevara (Sr, Tarboro, SQ-SQ-1)
2. Eddie Nunez (Jr, East Surry, SQ-2-2)
3. Kyler Hoilman (Jr, Mitchell, SQ-3)
4. Chris Pipkin (Sr, West Montgomery, SQ-4)
5T. Malique Boyd (Jr, Rosewood, 3-SQ)
5T. Jovani Garcia (Sr, Heidi Trask, SQ)
120
1. Zack Orr (Sr, Robbinsville, 3-1-1)
2. Matt Rhyne (Sr, Cherryville, SQ-DNQ-2)
3. Peyton Green (So, Mitchell, 3)
4. Said Javier (So, Elkin, 4)
5T. Bradley Harms (Sr, Chatham Central, SQ)
5T. Travis Bramiqk (So, Voyager Academy, SQ)
126
1. James Dagget (Sr, Chatham Central, 2-2-1)
2. Levi Richardson (Jr, Mitchell, SQ-2)
3. Tanner Whitman (Fr, Rosman, 3)
4. Levi Swearengin (Sr, Cherokee, SQ-4)
5T. Grant Plyer (Sr, Albemarle, SQ)
5T. Marlon Macintyre (So, Pamlico, SQ)
132
1. Ty Franklin (Sr, Avery Co., 1-3-SQ-1)
2. Breyer Owen (Sr, Rosman, 4-2)
3. Michael Tanahey (Jr, Bishop McGuinness, 3)
4. Matt Harkins (Sr, West Montgomery, SQ-3-4)
5T. Patrick Tomasic (Jr, Voyager Academy, SQ)
5T. Solomon Duncan (So, Mitchell, SQ)
138
1. Chris Jager (Sr, Chatham Central, SQ-1)
2. Kade Guffey (Jr, Robbinsville, SQ-4-2)
3. Nick Trego (Sr, Bishop McGuinness, SQ-4-3)
4. Russell Bigmeat (Sr, Swain County, 4)
5T. Arie Freeman (Sr, Granville Central, SQ-DNQ-SQ-SQ)
5T. Kittapong Phothisane (Sr, West Montgomery, SQ)
145
1. Derrick Woodie (Sr, East Wilkes, 1)
2. Antonio Hill (Jr, East Montgomery, 2)
3. Shay Wilson (Jr, Mt. Airy, SQ-3)
4. Dalton Robinson (Sr, Chatham Central, 4)
5T. Dalton Beaver (So, Mitchell, SQ-SQ)
5T. Jorge Valadez (So, Pamlico, SQ)
152
1. Justin Todd (Sr, Alleghany, 1)
2. Triston Mabry (Jr, Mt. Airy, SQ-2)
3. Rodney Van De Walker (Jr, Chatham Central, 3)
4. Caleb Lowe (Sr, East Surry, 4)
5. Trevor Thompson (So, Rosewood, SQ)
6. Ryder Bishop (Jr, Louisburg, SQ)
160
1. Frank LaDew (Sr, Bishop McGuinness, SQ-1)
2. Kaleb Smith (Jr, Rosewood, SQ-2)
3. Kagen Hoilman (Jr, Mitchell, 3)
5. Jesse Tomljenovich (Sr, Princeton, 4)
5T. Trequan Malone (Jr, Walkertown, SQ)
5T. Josh LeWellen (Sr, South Stanly, SQ)
170
1. Daniel Bomar (Sr, Mitchell, 4-4-1)
2. Joshua Drew (Jr, Rosewood, 2)
3. Nathan Craig (Sr, Robbinsville, 4-3)
4. Matthew Chilton (Sr, East Carteret, 4)
5. Connor Hough (Jr, Pamlico, SQ-SQ-SQ)
6. Landon Mumford (Jr, Mt. Airy, SQ)
182
1. Malachi Beaver (Jr, Murphy, 1)
2. Tanner Buchanan (Sr, Mitchell, SQ-3-2)
3. Nicholas Castellano (Sr, Bishop McGuinness, 3)
4. Jacob Matheson (Jr, Hayesville, 4)
5T. Sawyer Bartlett (Jr, South Stanly, SQ)
5T. Zesar Aolvarez-Cruz (Sr, East Montgomery, SQ)
195
1. Spencer McCoy (Jr, Swain Co., 4-1-1)
2. Ryan Sheppard (So, Avery Co., 2)
3. Garrett Stokes (Jr, Starmount, SQ-3)
4. Creed Lovin (Jr, Robbinsville, 4)
5T. Chris Smith (Sr, Louisburg, SQ)
5T. Benjamin Ammons (Jr, Voyager Academy, SQ)
220
1. Taylor Nester (Sr, Alleghany, 1-1)
2. Jeff Vick (Sr, South Davidson, SQ-2)
3. Brandon Lee (Sr, Robbinsville, 3)
4. Rayquon Jones (Sr, Rosewood, 4)
5T. Josh Butrim (Sr, Heidi Trask, SQ)
5T. Tucker Mcelrath (So, Mitchell, SQ)
285
1. Jervon Faison (Sr, Heidi Trask, 1)
2. Kaleb Taylor (So, Rosewood, 2)
3. Casey Canterbury (Jr, Chatham Central, SQ-3)
4. Joseph Shumate (Jr, East Wilkes, 4)
5T. Jerry Bennett (Sr, Mt. Airy, SQ)
5T. Matthew Peedin (Sr, Princeton, SQ)
1. Irvin Portugal (Sr, Robbinsville,)
2. Cody Shields (Jr, South Stanly, SQ-2)
3. Nick Dagget (Fr, Chatham Central, 3)
4. Jacob Houge (Fr, Mt Airy, 4)
5T. Tate Plyler (Fr, Albemarle, SQ)
5T. Jake Blevins (Fr, Alleghany, SQ)
113
1. David Guevara (Sr, Tarboro, SQ-SQ-1)
2. Eddie Nunez (Jr, East Surry, SQ-2-2)
3. Kyler Hoilman (Jr, Mitchell, SQ-3)
4. Chris Pipkin (Sr, West Montgomery, SQ-4)
5T. Malique Boyd (Jr, Rosewood, 3-SQ)
5T. Jovani Garcia (Sr, Heidi Trask, SQ)
120
1. Zack Orr (Sr, Robbinsville, 3-1-1)
2. Matt Rhyne (Sr, Cherryville, SQ-DNQ-2)
3. Peyton Green (So, Mitchell, 3)
4. Said Javier (So, Elkin, 4)
5T. Bradley Harms (Sr, Chatham Central, SQ)
5T. Travis Bramiqk (So, Voyager Academy, SQ)
126
1. James Dagget (Sr, Chatham Central, 2-2-1)
2. Levi Richardson (Jr, Mitchell, SQ-2)
3. Tanner Whitman (Fr, Rosman, 3)
4. Levi Swearengin (Sr, Cherokee, SQ-4)
5T. Grant Plyer (Sr, Albemarle, SQ)
5T. Marlon Macintyre (So, Pamlico, SQ)
132
1. Ty Franklin (Sr, Avery Co., 1-3-SQ-1)
2. Breyer Owen (Sr, Rosman, 4-2)
3. Michael Tanahey (Jr, Bishop McGuinness, 3)
4. Matt Harkins (Sr, West Montgomery, SQ-3-4)
5T. Patrick Tomasic (Jr, Voyager Academy, SQ)
5T. Solomon Duncan (So, Mitchell, SQ)
138
1. Chris Jager (Sr, Chatham Central, SQ-1)
2. Kade Guffey (Jr, Robbinsville, SQ-4-2)
3. Nick Trego (Sr, Bishop McGuinness, SQ-4-3)
4. Russell Bigmeat (Sr, Swain County, 4)
5T. Arie Freeman (Sr, Granville Central, SQ-DNQ-SQ-SQ)
5T. Kittapong Phothisane (Sr, West Montgomery, SQ)
145
1. Derrick Woodie (Sr, East Wilkes, 1)
2. Antonio Hill (Jr, East Montgomery, 2)
3. Shay Wilson (Jr, Mt. Airy, SQ-3)
4. Dalton Robinson (Sr, Chatham Central, 4)
5T. Dalton Beaver (So, Mitchell, SQ-SQ)
5T. Jorge Valadez (So, Pamlico, SQ)
152
1. Justin Todd (Sr, Alleghany, 1)
2. Triston Mabry (Jr, Mt. Airy, SQ-2)
3. Rodney Van De Walker (Jr, Chatham Central, 3)
4. Caleb Lowe (Sr, East Surry, 4)
5. Trevor Thompson (So, Rosewood, SQ)
6. Ryder Bishop (Jr, Louisburg, SQ)
160
1. Frank LaDew (Sr, Bishop McGuinness, SQ-1)
2. Kaleb Smith (Jr, Rosewood, SQ-2)
3. Kagen Hoilman (Jr, Mitchell, 3)
5. Jesse Tomljenovich (Sr, Princeton, 4)
5T. Trequan Malone (Jr, Walkertown, SQ)
5T. Josh LeWellen (Sr, South Stanly, SQ)
170
1. Daniel Bomar (Sr, Mitchell, 4-4-1)
2. Joshua Drew (Jr, Rosewood, 2)
3. Nathan Craig (Sr, Robbinsville, 4-3)
4. Matthew Chilton (Sr, East Carteret, 4)
5. Connor Hough (Jr, Pamlico, SQ-SQ-SQ)
6. Landon Mumford (Jr, Mt. Airy, SQ)
182
1. Malachi Beaver (Jr, Murphy, 1)
2. Tanner Buchanan (Sr, Mitchell, SQ-3-2)
3. Nicholas Castellano (Sr, Bishop McGuinness, 3)
4. Jacob Matheson (Jr, Hayesville, 4)
5T. Sawyer Bartlett (Jr, South Stanly, SQ)
5T. Zesar Aolvarez-Cruz (Sr, East Montgomery, SQ)
195
1. Spencer McCoy (Jr, Swain Co., 4-1-1)
2. Ryan Sheppard (So, Avery Co., 2)
3. Garrett Stokes (Jr, Starmount, SQ-3)
4. Creed Lovin (Jr, Robbinsville, 4)
5T. Chris Smith (Sr, Louisburg, SQ)
5T. Benjamin Ammons (Jr, Voyager Academy, SQ)
220
1. Taylor Nester (Sr, Alleghany, 1-1)
2. Jeff Vick (Sr, South Davidson, SQ-2)
3. Brandon Lee (Sr, Robbinsville, 3)
4. Rayquon Jones (Sr, Rosewood, 4)
5T. Josh Butrim (Sr, Heidi Trask, SQ)
5T. Tucker Mcelrath (So, Mitchell, SQ)
285
1. Jervon Faison (Sr, Heidi Trask, 1)
2. Kaleb Taylor (So, Rosewood, 2)
3. Casey Canterbury (Jr, Chatham Central, SQ-3)
4. Joseph Shumate (Jr, East Wilkes, 4)
5T. Jerry Bennett (Sr, Mt. Airy, SQ)
5T. Matthew Peedin (Sr, Princeton, SQ)